AKROBACIE

Na Multikempu:

Akrobacie, freestyle, rovnováha, prvky gymnastiky... to všechno je jen částečný název pro aktivity, které člověka dokážou skutečně strhnout. Když to salto poosmnácté už konečně vyjde, je to nepopsatelný pocit! Přijeďte si hrát, cvičit a zažít týden s Jamesem, který umí povzbudit, udělat si srandu i dát záchranu.

James Matsinger

Káťa Altmanová

Jen co jsem uměla chodit, postavili mě rodiče na lyže a dali na kroužek tancování. Když mi bylo šest, začala jsem dělat závodně moderní gymnastiku. To znamenalo, mimo jiné, třeba i hodiny baletu a akrobacie. Gymnastika mi dala kvalitní základ do sportovního aerobiku, ve kterém jsem se začala později také závodit. V aerobiku jsem dosáhla několika titulů mistryně republiky a také jsem si vyzkoušela, jaké je to vystupovat na mistrovství Evropy. Podílela jsem se také na trénování gymnastek a závodnic v aerobiku. Zároveň jsem si udělala lektorskou licenci na vedení skupinových lekcí (aerobik, dance aerobik, bodystyling, pump, fitBalet, …) a začala vést hodiny pro veřejnost.

No a pak jsem začala dělat výzkum v teoretické informatice. Je to divné? Trochu jo. Ale šlo to vážně rychle. Vysoká škola pro mě znamenala obrovský zlom. Najednou bylo nutné věnovat více času do učení a přípravy do školy. Chodím teď běhat, v zimě učím snowboard (o zkouškovém je vždycky super na chvilku vypadnout do hor), sem tam vedu ve fitku nějakou hodinu pro veřejnost. I když mám často sklony k tomu, abych byla antisociální matfyzák, tak snad stále odolávám pokušení se jím doopravdy stát.

Ovšem stejně tak, jako píše Casiddy, byla pro mě má největší výhra v životě poznat, kdo je Ježíš. Pocházím z nevěřící rodiny. Uvěřila jsem ve svých 17letech, když mě rodiče poslali do školy Německa, abych se naučila jazyk. Bydlela jsem tam u věřící rodiny a v té době jsem velmi hledala odpovědi na spoustu otázek. Kdo jsem? Z čeho se můžu radovat? Má svět vůbec smysl, když všechno okolo mě stojí za prd? Kde mám brát sílu do všech věcí, které prožívám? Rozumí mi vůbec někdo? Bude to někdy lepší? Můžu být šťastná? Co dělám blbě? Prožívala jsem opravdu velké věci. Věděla jsem, že v mém životě musí nastat změna, jinak na světě už dlouho nebudu. Byla jsem opravdu v háji. V Německu mi svitla naděje. Že má možná doopravdy svět nějaký svůj smysl. Že spousta věcí, které se mi staly, nejsou náhody. Že vše má svůj čas a smysl. Rozhodla jsem se uvěřit tomu, že Bůh existuje. Můj život se začal měnit. A mění se doteď.

Kromě poznávání Boha, sportování a dělání výzkumů v informatice, mám také radost z toho, když mohu poslouchat příběhy druhých lidí a poznávat jejich srdce a touhy. Jsem připravená se bavit o čemkoli kdykoli a do takové hloubky, která bude třeba. 

 

James Matsinger

pochází z: USA, Georgia

zaměstnání: trainer, cheerleading 

mail: jmatsingerphc(at)yahoo.com

žije: Prague

Kateřina Altmanová

pochází z: Mladá Boleslav

zaměstnání: student - MFF UK

mail: katerina(at)altmanovi.cz

žije: Praha

Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:

KONTAKT

Kontaktní osoba:
Mirek Klimeš
tel:

mail:

účet Multikempu:
2100167317 / 2010
variabilní symbol:
prvních 6 číslic
r. č. účastníka