SOFTBALL

Ota Kaňok

Ahoj jmenuji se Ota Kaňok,narodil jsem se v roce 1968 v Ostravě, jsem 28 let ženatý s hráčkou softballu, máme 22 letého syna a 17 letou dceru. Miluji život v přírodě (zejména v  Beskydech) při jakékoliv aktivitě: při práci v lese či na chalupě, na kole, pěšky, na skále,na  lyžích, na běžkách, na sněžnicích, výstavbě lanových center atd. V současnosti se živím jako správce nemovitostí,  dále se věnuji  rizikovému kácení a arboristice. Baseball jsem hrál více než 20 sezón za Arrows Ostrava i národní tým . Dost lidí  zná mne a dost lidí znám já díky této skvělé hře a života kolem ní. Těším se, že poznám další!
 
Vloni jsem se vrátil do týmu AIA , kde jsem prožil krásné roky života ve kterých jsem poznal že v životě jde více než o sport. Poznal jsem zde spoustu stejně nabitých lidí se kterými jsme dodnes přátelé. Když jsme opět prožili fantastické setkání s instruktory i účastníky kempu, tak bylo jasné, že do toho jdeme letos opět znovu. Těším se na každého z vás, protože si můžeme dát kousek sebe a vzájemně se obohatit sportem i životem. 
 
Přes to, že jsem byl výborným sportovcem, tak věřím, že ve sportu všeobecně, ale v baseballu (softballu) zvláště, jde o více než jen fyzické dovednosti. Myslím, že baseball (softball) je ten nejlepší test, který vám ve všech směrech ukáže, kdo jste. Těším se, že se společně dotkneme nejen míče, pálky, rukavice či met, ale že se více dotkneme sebe a poznáme, kdo jsme a kam směřujeme. Budeme trénovat ve vymezeném čase v duchu hesla: "Play hard, life is short!" 

Síň slávy - Článek

Marcela Kaňoková

Ahoj, jmenuji se Marcela Kaňoková a jak už jméno napovídá, tak jsem manželkou výše uvedeného Oty. Děti máme společné a zájmy podobné :-). Mám ráda sport, softball jsem hrála několik let za Arrows Ostrava, kde jsem taky poznala svého muže, takže je to pro mě i srdcový sport :-). Kromě softbalu moc ráda lyžuji, jezdím na kole a ve volném čase jsem instruktorkou aerobiku. Moje hlavní práce je jako odhadce nemovitostí a ekonom.

Těším se na týden s vámi, protože softball je krásná hra a není při ní nuda.

Ota Kaňok

pochází z: Ostrava

zaměstnání: Správa nemovitostí a rizikové kácení stromů

mail: otakanok (at) gmail.com

žije: Ostrava

Marcela Kaňoková

pochází z: Ostrava

zaměstnání: odhadce nemovitostí a ekonom

mail: marcelakanokova (at) gmail.com

žije: zatím žiju :)

Matt Ferguson

původ: Atlanta, Georgia, USA

zaměstnání: entrepreneur

mail: matthew.awesome(at)gmail.com

působiště: Birmingham, Alabama, USA

Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:

KONTAKT

Kontaktní osoba:
Mirek Klimeš
tel:

mail:

účet Multikempu:
2100167317 / 2010
variabilní symbol:
prvních 6 číslic
r. č. účastníka