Florbal

Lukin

Lukáš Nekuda

Image

lukinekuda(at)seznam.cz
pochází z: Brna
zaměstnání:  student
žije: Brno

Hledáme

? ? ?

Image

Na Multikempu

Na kempu očekávej především zábavu. Čekají nás průpravné cvičení, kde zdokonalíš techniku, pokrytí balónu, přehled ve hře a střelbu. Naučíme tě také různé kličky a finty, které můžeš použít ve hře. Na konci každého tréninku si spolu již tradičně užíváme trochu té zábavy v podobě posilování, ale neboj, vše je dělané zábavnou formou a každý jde do svého maxima a posouvá své vlastní hranice. Navíc se při tom vždy navzájem povzbuzujeme a hecujeme. Určitě přijeď, čeká tě skvělý týden!

Lukin

Čau, jmenuju se Lukáš a su z Brna. Vyrůstal jsem v nevěřící rodině, ale Bůh si mě i přesto přitáhl k sobě. Použil k tomu moji ségru, se kterou jsem se i poprvé modlil. První impulz byl na táboře, kdy jsem z nevěřícího prostředí přijel na křesťanskej tábor a lidi na něm byli pro mě hodně zvláštní. Postupem času se mi to začalo líbit. Byli k sobě hodní, pořád se usmívali a hlavně byli stále upřímní. Nehráli na sebe divadlo, což mě hodně oslovilo. Tak jsem chtěl pozvat toho jejich Krista do svého srdce taky. Duch svatý začal pracovat a já se začal pomalu měnit. Začátky byli těžké, hlavně v kolektivu kluků z florbalu. Musel jsem si začít zvykat, že nebudu v centru pozornosti, když se kluci bavili o věcech jako je porno, sex, alkohol a nebo jen když někoho pomlouvali za zády.  Bůh to měl ale ve svých rukou a já mohl jít po maličkých duchovně růst. Výsledkem bylo, že jsem se nechal před devíti roky pokřtít :) mám i svůj oblíbený veršík, je to Efezským 2:9

 

 „Spasení není z vás, je to Boží dar; není z vašich skutků, takže se nikdo nemůže chlubit.“

 

Florbal hraju už 18 let a vystřídal jsem zatím dva kluby. Za mé největší úspěchy patří odehrané dva roky v juniorské extralize a turnaj Ostravacup, který jsem odehrál s mužským A-týmem buldoků. V semifinále jsme nastoupili proti International Company v čele s Tomašíkem, Sladkým, Jelínkem a dalšími hvězdami. Podařilo se mi dát gól, ale hlavně jsem mohl bránit u mantinelu jedny z nejlepších florbalistů v česku. (pozn. nejsou zas tak dobří jak vypadají v televizi).