Florbal

Gedžitka

Veronika Enenkelová

Image

Veronikaenenkelova(at)gmail.cz
pochází z: Havířov
zaměstnání:  učitelka TV/Přírodopis
žije: Havířov

Jirka

Jiří Třinecký

Image

jiritrinecky12(at)seznam.cz
pochází z: Havířov
zaměstnání: student učitelství
žije: Havířov

Na Multikempu

Na kempu očekávej především zábavu. Čekají nás průpravné cvičení, kde zdokonalíš techniku, pokrytí balónu, přehled ve hře a střelbu. Naučíme tě také různé kličky a finty, které můžeš použít ve hře. Na konci každého tréninku si spolu již tradičně užíváme trochu té zábavy v podobě posilování, ale neboj, vše je dělané zábavnou formou a každý jde do svého maxima a posouvá své vlastní hranice. Navíc se při tom vždy navzájem povzbuzujeme a hecujeme. Určitě přijeď, čeká tě skvělý týden!

Gedžitka

Ahoj. Letos Vás budu opět provázet na florbale já. Je mi 28 let a hraji florbal už nějakých 13 let, z toho asi 11 v extraligových Vítkovicích. Jsme několikanásobní mistři ČR. Do nedávna jsem reprezentovala Českou republiku, kterou již kvůli zranění nereprezentuji. Florbal mě okouzlil svojí rychlostí a proměnlivostí. Florbal je skvělá hra, které dáváte skoro vše, až to té doby, dokud si neuvědomíte, že je tady něco víc. Něco co je větší než jakákoliv radost ze sportu. A tím je Bůh. Ač jsem vyrůstala ve věřící rodině, stejně jsme na to, kým Bůh pro mě znamená, přišla až později. Protože to není o tom, kde jste vyrůstali, ale o tom jestli mu, chcete věřit :)

Momentálně pracuji jako učitelka přírodopisu a tělesné výchovy na základní škole v Havířově. Univerzita, kterou jsem studovala, mi ukázala mnoho sportů, ke kterým se vždy ráda vracím, ať už jde o plavání, fotbal či volejbal. Proto jsem vždy nadšená, že mohu jet s vámi na Multikemp, kde si všechny tyto sporty můžeme společně užít. Těším se na vás, na vaše příběhy a rozhovory :)

Přihlaste se na

Florbal

Přihláška

Přihlaste se na

Florbal

Přihláška

Přihlaste se na

Florbal

Přihláška

Jirka

Ahoj, mé jméno je Jirka a na kempu budu trenérem poprvé. Jsem z Havířova, kde jsem s florbalem také začal ve svých 8 letech. Prozatím většinu kariéry jsem strávil v místním klubu Torpedo Havířov, kde jsem hrál juniorskou extraligu. Po zranění kotníku jsem měl roční pauzu a poté návrat k florbalu do Národní ligy, ve které hraji i dnes ve svých 23 letech. Aktuálně také dokončuji bakalářské studium na fakultě tělesné výchovy v Ostravě. Dá se tedy říct, že sport je mým životem. Kromě florbalu si rád zahraji tenis, hokej, fotbal. V životě však nastalo hned několik momentů, které mi jasně ukázaly, že jen na sportu se život stavět nedá. Ačkoliv jsem z křesťanské rodiny, neoznačoval jsem se za něj vždy. Nyní však vím, že bych rád stavěl svůj život právě na Bohu a sport vnímám jako úžasný koníček, bez kterého bych si svůj život nedovedl představit. Proto se na kemp velmi těším.