FLORBAL

Na Multikempu:

Na kempu očekávej zábavné průpravné cvičení, kde zdokonalíš techniku, pokrytí balónu, přehled ve hře a střelbu a naučíme tě různé kličky a finty, které můžeš použít ve hře. Na konci každého tréninku si spolu již tradičně užíváme trochu té zábavy v podobě posilování, ale neboj, vše je dělané zábavnou formou a každý jde do svého maxima a posouvá své vlastní hranice. Navíc se při tom vždy navzájem povzbuzujeme a hecujeme. Určitě přijeď, čeká tě skvělý týden!

Veronika Enenkelová

Ahoj. Letos Vás budu opět provázet na florbale já a Luki. Je mi 27 let a hraji florbal už nějakých 12 let, z toho asi 10 v extraligových Vítkovicích. Jsme několikanásobní mistři ČR. Reprezentuji Českou republiku už pár let, kde nabírám spoustu zkušeností. Florbal mě okouzlil svojí rychlostí a proměnlivostí. Ač florbal miluji, není to pro mě důležité tak, jako vztah s Bohem. Vyrůstala jsem ve věřící rodině, ale Bohu jsme své srdce odevzdala až později. Momentálně pracuji jako učitelka přírodopisu a tělesné výchovy na základní škole v Havířově. Univerzita, kterou jsem studovala, mi ukázala mnoho sportů, ke kterým se vždy ráda vracím, ať už jde o plavání, fotbal či volejbal. Proto jsem vždy nadšená, že mohu jet s vámi na Multikemp, kde si všechny tyto sporty můžeme společně zahrát. Těším se na vás, na vaše příběhy a rozhovory :)

Lukáš Nekuda

Ahoj, jmenuju se Lukáš, je mi 22 let, pocházím z takové malé vesničky na jihu moravy jménem Brno. Momentálně studuju ekonomku na Mendelově univerzitě. Rád hraju jak jinak než florbal, dál lední hokej, lyžuju, nebo rád poslouchám hudbu. Florbal hraju od svých 7 let, v mládežnických letech závodně, nejdřív za Hattrrick Brno, potom za Bulldogs Brno, nyní už jen rekreačně za B-tým Bulldogs.  

Veronika Gedžitka Enenkelová

pochází z: Havířov

zaměstnání: učitelka TV/Přírodopis

sportovní klub: Florbal Vítkovice 

mail: vera.eni(at)seznam.cz

žije: Havířov 

Lukáš Nekuda

pochází z: Brno

zaměstnání: student

mail: lukinekuda(at)seznam.cz

žije: Bulldogs Brno

 

Další Instruktor

Další instruktoři jsou v jednání ...

Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:

KONTAKT

Kontaktní osoba:
Mirek Klimeš
tel:

mail:

účet Multikempu:
2100167317 / 2010
variabilní symbol:
prvních 6 číslic
r. č. účastníka