Tenis

prostě Viktor

Viktor Seige

Image

viktor.seige91(at)gmail.com
pochází z: Slovensko
zaměstnání: datový analytik / trenér tenisu
žije: Praha - Běchovice

prostě Vojta

Vojtěch Myslivec

Image

vojtech(at)myslivec.net
pochází z: Praha
zaměstnání: control enginner
žije: Praha / Písek

Na Multikempu

Pět dní tréninku je sice pro tento sport dost málo a nový Federer nebo Williamsová se z Vás asi nestanou, ale já za sebe můžu slíbit, že udělám vše pro to, abyste se něco naučili, dobře si zatrénovali, zahráli, ale hlavně abyste se u toho i bavili.
Těším se na Vás, Viktor!

Viktor

Ahoj, tenis hraju už od svých šesti let a postupem času se stal mým nejoblíbenějším sportem. Dlouhou dobu jsem hrál závodně a potom jsem se rozhodl udělat si i trenérskou licenci, abych mohl něco z toho co jsem se naučil předávat ostatním.

Na tomto „bílém sportu“ se mi líbí zejména to napětí, které je mezi hráči při zápase a také jeho komplexnost, protože nestačí mít pouze technicky vytříbené údery a dělové podání, ale i dobrou fyzickou kondici, rychlost, reakci, smysl pro taktiku a v neposlední řadě psychickou odolnost, která v mnoha případech rozhoduje o vítězi a poraženém. Fajn je i to, že se tenis dá hrát v podstatě v jakémkoliv věku a stejně tak se i v téměř jakémkoliv věku dá s tenisem začít.

Vojta

Již 14 let se věnuji práci s dětmi a mládeží. Než jsem se před dvěma lety nadchnul pro tenis, hrál jsem a později i trénoval volejbal. Kromě toho se příležitostně věnuji plavání, běhu a futsalu.

Kromě výše zmíněných sportů mám rád také turistiku, hlavně tu vysokohorskou a také toulky divokou přírodou (Východní Slovensko, Rumunsko, …). Dalším mým velkým koníčkem je hudba a vše kolem ní, hraji na housle a kytaru, učím se na klavír a zpěv. Na křesťanských shromážděních, která navštěvuji, často hraji a zpívám se svou kapelou k oslavě Ježíše, ve kterého věřím, a kterého se snažím ve svém životě následovat.

Na Multikempu se společně s Viktorem budu snažit o to, aby si každý účastník z tenisových tréninků odnesl co nejvíce, nezávisle na tom, zda to bude začátečník nebo expert.