Tenis

prostě Viktor

Viktor Seige

Image

viktor.seige91(at)gmail.com
pochází z: Slovensko
zaměstnání: datový analytik / trenér tenisu
žije: Praha - Běchovice

prostě Adam

Adam Šťastný

Image

adam.stastny66(at)gmail.com
pochází z: Mladá Boleslav
zaměstnání: student TUL
žije: Liberec / MB

Na Multikempu

Pět dní tréninku je sice pro tento sport dost málo a nový Federer nebo Williamsová se z Vás asi nestanou, ale já za sebe můžu slíbit, že udělám vše pro to, abyste se něco naučili, dobře si zatrénovali, zahráli, ale hlavně abyste se u toho i bavili.
Těším se na Vás, Viktor!

Viktor

Ahoj, tenis hraju už od svých šesti let a postupem času se stal mým nejoblíbenějším sportem. Dlouhou dobu jsem hrál závodně a potom jsem se rozhodl udělat si i trenérskou licenci, abych mohl něco z toho co jsem se naučil předávat ostatním.

Na tomto „bílém sportu“ se mi líbí zejména to napětí, které je mezi hráči při zápase a také jeho komplexnost, protože nestačí mít pouze technicky vytříbené údery a dělové podání, ale i dobrou fyzickou kondici, rychlost, reakci, smysl pro taktiku a v neposlední řadě psychickou odolnost, která v mnoha případech rozhoduje o vítězi a poraženém. Fajn je i to, že se tenis dá hrát v podstatě v jakémkoliv věku a stejně tak se i v téměř jakémkoliv věku dá s tenisem začít.

Adam

Sport je velikou součástí mého života už od samého dětství. Velikou zásluhu na tom mají moji rodiče, kteří jsou oba velkými sportovci. Díky tomu jsem byl ke sportu veden už od mala. Za svůj život jsem prošel opravdu mnoha sporty. Jako téměř každý kluk, i já jsem začal nejprve u fotbalu, který jsem později nahradil plaváním, ping-pongem a tenisem. Po delší sportovní pauze přišla Capoeira, která mě uchvátila na několik dalších let.
S nástupem na vysokou školu však musela capoeira do pozadí a já začal chodit pravidělně do posilovny. Nejprve se jednalo o rekreační záležitost, ale po odhalení silových predispozic jsem začal aktivně závodit v powerliftingu neboli silovém trojboji (dřep, bench press, mrtvý tah), kde se mi podařilo sáhnout si i na medaili.
Ačkoli je momentálně mým primárním zaměřením rozvoj v silových sportech, zdaleka jsem na ostatní sporty nezanevřel a stále se snažím být všestranný. Moc rád si zajdu zaběhat, zaplavat nebo jenom tak pinknout na kurt. Přestože tenis již dlouho není mou nejsilnější stránkou, stále věřím, že po nedávném „oprášení“ rakety budu mít stále co předávat nejenom z tenisu, ale i ze sportu jako celku a udělám vše proto, aby si každý z účastníků něco odnesl a kemp si maximálně užil.