Basketbal

Adél

Adéla Moravcová

Image

adela.grindlerova (at) gmail.com
pochází z: Litoměřic
zaměstnání:  student VŠCHT >> do června :)
žije: Praha

Just Erin

Erin Olson

Image

Erinolson4 (at) gmail.com
pochází z: Mitchell, South Dakota
zaměstnání:  high school assistant principal
žije: Denver, Colorado

Na Multikempu

Moc se na vás všechny těšíme! Basketbal je krásný sport. Budeme pracovat na driblingu, střelbě, individuálních dovednostech i samotné hře. Věříme, že si to spolu užijeme, a že se naučíte i něco nového.

Adél

Ahoj kempáci!

Jmenuji se Adéla a je mi 24 let. Jsem druhým rokem šťastně vdaná. Mám dva mladší sourozence a skvělé rodiče, kteří mě už od malička vedli za Bohem a ve sportu mě podporovali. Strávili se mnou hodiny na cestách a v halách a jen díky nim jsem to mohla dotáhnout tak daleko. Kromě sportu se věnuji i hudbě a společně s rodinou hrajeme a zpíváme v církvi. Na Multikempu jsem byla několikrát jako účastník a tento rok jedu poprvé jako vedoucí. Basketbal jsem začala hrát v 8 letech za malý klub v Litoměřicích. Ze začátku mi to vůbec nešlo, ale pak se to zlomilo a šla jsem dopředu. Basketbal jsem si zamilovala a chtěla jsem se dostat na vrcholovou úroveň. Časem si mě všimli trenéři z větších klubů a reprezentační trenéři. Začala jsem jezdit na výběry ČR a od 14 let jsem dojížděla na víkendy do Hradce Králové hrát dorosteneckou extraligu. Na střední škole jsem se přestěhovala do Hradce Králové a naplno hrála za tým Hradecké Lvice. V 17 letech jsem si na turnaji ve Francii přetrhla křížový vaz v koleni a zranění mě na rok vyřadilo ze hry. K basketbalu jsem se ale opět naplno vrátila. V posledním ročníku střední školy byl hradecký extraligový tým plný zkušených žen, a tak mě trenérka propůjčila do týmu Slovanka Praha, abych si zahrála víc a nasbírala zkušenosti z nejvyšší soutěže. Kromě toho jsem ještě jezdila hrát 1. ligu za Jablonec nad Nisou. Po maturitě jsem zamířila studovat do Prahy obor Biochemie a Biotechnologie na VŠCHT. V basketbalu pokračuji dodnes v 1. lize za tým Sokol Nusle. V červnu mě čekají magisterské státnice, a tak doufám, že až se uvidíme na kempu, bude ze mě už inženýr :D.

Erin

Těším se, že se po více jak deseti letech vrátím do České republiky a navíc ke koučování na Multikempu!  Zároveň se těším, že budu pomáhat lidem zlepšovat jejich hráčské dovednosti a učit je si basket opravdu užívat.  V současné době žiji a pracuji v městě Denver v Coloradu jako zástupce ředitele střední školy.  Předtím jsem hrála basketbal na univerzitě v Minnesotě, pak jsem v letech 2000-2002 hrála za Spartu Praha, a v letech 2005-2008 jsem na Spartě trénovala.  Trénovala jsem také ženský NCAA basketbal v USA na University of Missouri-Kansas City, Southern Illinois University a Dakota Wesleyan University.  Před nástupem na svou současnou pozici zástupce ředitele jsem trénovala dívčí i chlapecký basketbal na středních školách v Jižní Dakotě a Denveru.  Ve volném čase se věnuji turistice, návštěvám národních parků, četbě a trávení času se svými osmi neteřemi a jedním synovcem.
Velmi se těším na naše společné zážitky!