HLAVNÍ SPORTY

V nabídce je letos 8 hlavních sportů. Z nich si vybíráte jeden, v němž absolvujete 6 tréninků (ne-odpoledne + po-pá dopoledne). Délka tréninků je v rozmezí 2-3 hodiny. Na většinu sportovišť se dochází pěšky (1-10 min). U každého sportu se můžete podívat na stručný profil trenéra a přečíst si, co vás čeká. Pokud byste měli dotazy, nestyďte se trenérovi napsat na jeho mail.

DOPLŇKOVÉ AKTIVITY

V pondělí - čtvrtek odpoledne jsou na výběr volitelné aktivity. V pátek odpoledne budou turnaje. 

Odpolední sporty jsou kratší a je to příležitost vyzkoušet si ostatní, někdy i méně obvyklé aktivity. V nabídce budou např.: fotbal, airsoft, vodní hrátky a koupání na koupališti, lakros, plážový volejbal. Příležitostně budou v nabídce i nesportovní dílny a semináře. 

Na volitelný sport se hlásí den předem. Nabídka je každý den trochu jiná a je vyvěšená na hlavní nástěnce. U volitelného sportu je vždy vypsán vedoucí, místo a čas srazu a horní i dolní početní limit. Nezapomeňte se proto včas napsat; když to jednou nevyjde, tak budete příště rychlejší a vyzkoušíte si o sport víc nebo si příjemně odpočinete v městském venkovním bazénu u vody (vstupné na celý týden je v ceně kempu).

Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:

KONTAKT

Kontaktní osoba:
Mirek Klimeš
tel:

mail:

účet Multikempu:
2100167317 / 2010
variabilní symbol:
prvních 6 číslic
r. č. účastníka