AMERICKÝ FOTBAL

Na Multikempu:

Našim cílem je Vás naučit pravidla, základy a taktiku amerického fotbalu, abyste lépe rozuměli tomuto sportu. Budeme se soustředit na různé zábavné cvičení, házení, chytání, skládání, a běh. Potom se rozdělíme do týmů a budeme hrát flag football. To je bezkontaktní verze amerického fotbalu. Těšíme se na Vás!

Our trainings will be a mix of fundamental work and games, starting out with basic blocking, passing, catching, and running.  We will then split up into teams and let guys build a game plan.  We will end each practice with a game of flag football and some other competitions.  I look forward to the camp!  It should be a lot of fun! 

Micah Lembke

Když jsem byl malý, dělal jsem hodně sportů, ale americký fotbal byl vždy můj nejoblíbenější. Hrál jsem baseball, basketbal, a dělal atletiku až do mých 19 let. Pak jsem se na univerzitě soustředil na americký fotbal. Hrál jsem za americkou univerzitu Wabash College. S ní jsem vyhrál dvakrát mistrovskou ligu a vstoupil třikrát do národního play-off. V ČR jsem hrál tři roky za Prague Lions a teď tam trénuji.  Trénuji offensive line v juniorském a seniorském týmu.  Byli jsme dvakrát v Czech Bowl a junioři vyhráli Junior Bowl dvakrát.  

I played many sports when I was little, but American football was always my favorite.  I played baseball, basketball, and did athletics until I was 19, and then I focused on football in university.  I played American football for Wabash College in the USA.  There we won two league championships and advanced to the national playoffs three times.  I played for three years for the Prague Lions and now I coach there.  I coach offensive line for the Lions junior and senior teams.  We have played twice in the Czech Bowl and our juniors have won the Junior Bowl twice. 

Lions Jr 2013 Jr. Championship 2012
Multikemp 2013 with parents

 
Jonáš Petrák

Za svůj život jsem vystřídal hromadu sportů. Závodně jsem hrál basketbal a volejbal, ale už jako malého mne to táhlo k Americkému fotbalu. Jeho krása v jednotě celého týmu, tvrdé práci, různorodé taktice a faktu, že ať už jste velký nebo malý, tlustý nebo hubený, můžete v tomto sportu najít své uplatnění. Od roku 2011 jsem aktivním hráčem obrany týmu Ústí nad Labem Blades. Těším se, že se s vámi na kempu budu moct podělit o své zkušenosti, tvrdé práci na trénincích, pravidlech a kouzlu tohoto sportu.
 
Throughout my life, I have played many sports. I used to play basketball and volleyball, but I always loved the game of American football. It´s beauty is in the unity as a team, hard work, various tactics and the fact that no matter if you are big or small, fat or slim, you can find your place in this sport. Since 2011, I am an active defensive player for the Ústí nad Labem Blades. I am looking forward to sharing my experiences, hard work in practices, the rules and the beauty of this sport with you. 

 


V Ježíše jsem uvěřil, když mi bylo 14 let a pokládal jsem si otázku:

"Jakou máme v našich životech opravdovou jistotu?" 


 


 

Micah Lembke

pochází z: USA, Iowa

zaměstnání:  Lions

mail: micahlembke(at)gmail.com

žije: Prague

Jonáš Petrák

pochází z: Čížkovice

zaměstnání: obchodní zástupce

mail: jonas.petrak(at)gmail.com

žije: Ústí nad Labem

Šimon Jeník

pochází z: Nymburk

zaměstnání: 

mail: simonjenik18 (at) gmail.com

žije: Nymburk

 

Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:

KONTAKT

Kontaktní osoba:
Mirek Klimeš
tel:

mail:

účet Multikempu:
2100167317 / 2010
variabilní symbol:
prvních 6 číslic
r. č. účastníka