Fotbal

Tom

Tomáš Jeník

Image

(at)gmail.com
pochází z: Křečkov
zaměstnání: 
žije: Mladá Boleslav

prostě David

David Krejčík

Image

Na Multikempu

Multikemp mi svou intenzitou, hloubkou, atmosférou a lidmi, se kterými tu můžu být, obrovsky přirostl k srdci. Je to týden, po kterém budeš unavený fyzicky i mentálně, ale zároveň nebudeš chtít jet domů. Být tu, je neopakovatelným zážitkem.

Na fotbale zakusíš jak komplexní a intenzivní trénink může být na té nejvyšší úrovni, dozvíš se co znamená slogan: “Více Než Fotbal” a mnohem víc. Neváhej a přihlaš se na sport, který je nejpopulárnějším sportem na světě.

Tom

Sport obecně mám strašně rád, ať se to týká čehokoli, nepohrdnu snad žádným sportem. Většinu svého času však trávím na fotbalovém hřišti, už od mala jsem vedený k fotbalu. Svůj žákovský a dorostenecký věk jsem strávil v klubu FK Mladá Boleslav, co se týče dospělého fotbalu, hrál jsem ve spoustě týmech a mou nejvyšší soutěží, kterou jsem hrál, byla ČFL (třetí liga) v FK Kolín. Několik let jsem trénoval U12 v FK Mladá Boleslav. Poslední roky trénuji Ambassadors FC Praha, kde působím jako šéftrenér klubu.

Můj život byl výrazně poznamenán fotbalovým prostředím a i když jsem z věřící rodiny, ani to nebyl důvod, proč jsem uvěřil. Změna v mém životě nastala před 8 roky, kdy jsem podstoupil dvě operace a měl jsem dost času přemýšlet nad svým životním směrem. Začal jsem hledat, protože to co jsem ve svém životě dělal, mě přestalo uspokojovat a přestalo mi to dávat smysl. Měl jsem kolem sebe úžasné lidi, kteří mi pomohli a já vydal svůj život Bohu. V mém životě se od té doby odehráli neskutečné věci. Mám teď pevnou skálu, kterou mi je Bůh.

David

Od dětství je můj život spojen se sportem a hlavně s fotbalem. Věřím, že simulování je leda tak do filmu a hádky patří do politky, fotbal je více než to, co mnohdy vidíme v televizi. Mým hlavním cílem je povzbuzovat a motivovat vás, abyste objevili krásu fotbalu, díky trénikům zjistili jaké dovednosti by měl fotbalista ovládat a možná budete překvapeni, jaká zábavná cvičení na vás čekají! Protože fotbal není jen o kopání do míče. Je to kreativní sport a proto ho máme tak rádi.