VOLEJBAL

Na Multikempu:

Volejbal je v Benátkách nad Jizerou opravdu doma. Hrála se zde extraliga (od 2019 1. liga), mají skvělé zázemí co se týká sportovní haly, antukových hřišť i beachových kurtů. Pokud se tedy rozhodnete přijet na tento sport, máte se opravdu na co těšit.

Ve volejbale jsou správná technika, timing, souhra a fyzická kondice základními kameny rozhodujícími o tom, jestli si půjdete s přáteli jen "zaplácat", nebo zahrát volejbal. Náš tým instruktorů, udělá vše proto, aby jste se ve všech těchto oblastech během týdne co nejvíce zlepšili.

To jak moc se zlepšíte bude záviset hlavně na vás - možná to bude trochu bolet, možná toho vypotíte více než obvykle, možná nás budete proklínat, ale věřím že nakonec budete rádi, že jste do toho šli s námi.

Možná vám přijde, že týden je krátká doba. Krátká? No uvidíme :) 

Odměnou vám bude závěrečná hra na každém tréningu.

Jarda Tomeš

Jmenuji se Jarda a z minulých kempů si mě možná pamatujete jako trenéra outdooru, softbalu nebo právě volejbalu. Můj původní sport byl fotbal, na tělovýchovné fakultě jsem se ale zvrhnul ke sportům v přírodě – mojí specializací byly hry v přírodě, lanové překážky a trochu lezení. Během školy jsem se rozběhl a od té doby s přestávkami běhám, skoro jako Forrest Gump, poslední třetinu života s mapou a buzolou. Díky sportování, hlavně orienťáku a trochu fotbalu, jsem poznal báječné lidi a procestoval zajímavé kouty Čech i Evropy a zažil spoustu dobrodružství. 

Těším se na Vás. Jarda

 

Adam

Připravujeme...

 

Adam Novozámský

pochází z: Noviny pod Ralskem

zaměstnání: postdoc na ÚTIA AVČR v.v.i.

mail: newcastlea(at)gmail.com

žije: Benátky nad Jizerou

Jarda Tomeš

pochází z: Klatovy/Jablonec nad Nisou

zaměstnání: učitel na gymnáziu

mail: jaroslavtomes(at)seznam.cz

žije: Praheee

Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:

KONTAKT

Kontaktní osoba:
Mirek Klimeš
tel:

mail:

účet Multikempu:
2100167317 / 2010
variabilní symbol:
prvních 6 číslic
r. č. účastníka