Mohu se na kemp přihlásit, i když jsem starší než 21 let

Horní věkovou hranici pro účastníky jsme se letos rozhodli striktně dodržet. Pokud jsi oslavil(-a) nebo oslavíš své 22. narozeniny před zahájením kempu, nemůžeš se přihlásit jako účastník. Určitá možnost tu pro tebe ale i tak je - že budeš vybrán do pozice "HELPER".

Jak řešíte otázku alkoholu, když je vaše akce pro mladší i plnoleté

Neřešíme - prostě pokud se přihlásíš na Multikemp, tak to ten týden bez alkoholu vydržíš. Stejně jako vedoucí.

Jak se na kempu projevuje, že jste křesťanskou organizací

Snažíme se nad rámec běžných sportovních akcí věnovat během večerů kromě zábavy také diskuzím nad hlubšími otázkami jako je hodnota člověka, posuzování druhých nebo dokonce smysl života. Při tom přirozeně vycházíme z naší víry.

Nebudete mně chtít obrátit na víru

Podle toho jak věříme v Boha je „obrácení se na víru“ svobodným rozhodnutím každého člověka a nemá smysl někoho k víře tlačit.

Víra v Boha hodně změnila život řady z nás, to nám dává motivaci nejen k úsilí o kvalitní práci, ale krom jiného i chuť o takové změně mluvit s ostatními.

V neposlední řadě nás pořádání podobných akcí fakt baví.

Je na kempu dostatek osobního volna

Volný čas (rozuměj - čas potřebný pro odpočinek, osobní záležitosti a pod.) na Multikempu samozřejmě je, např.siesta po obědě nebo večer. Program je ale velmi intenzivní a potřeba fyzického odpočinku je primární, proto je nutné nekrást čas pro spánek a dodržovat večerku.

I v nabitém dnu se ale najde čas popovídat si osobně s ostatními účastníky nebo instruktory, vždyť kempy jsou určené hlavně k tomu, abychom se navzájem poznali.

Jsou v programu zohledňovány případné zdravotní problémy účastníků

Ano, jistě. Dlouhodobé omezení, léky apod. je třeba uvést již ve zdr. prohlášení, příp. konzultovat se zdravotníkem po příjezdu. Stává se, že se vyskytnou obvyklé potíže typu: puchýře, nachlazení, průjem, úpal. Na takové situace jsme připraveni.

Mohou se vyskytnout i jiné problémy, hlavní zásada je - vždy o tom mluvit s někým z instruktorů. Jak již bylo řečeno, snažíme se program maximálně přizpůsobit lidem.

Mohu přijet na Multikemp vlastním autem

Cestu vlastním autem nedoporučujeme, spíš z důvodu bezpečnosti a to ne kvůli možnosti nehody, ale proto, že nemůžeme zajistit bezpečné parkoviště.

Nemůžete-li použít jiný druh dopravy a nevadí vám nechat jen tak stát auto týden na ulici, je to možné.

Pamatuje jídelníček i na vegetariány

U snídaní a večeří ano, u oběda ne. Obědy má v režii školní jídelna, která každý den vaří jen jedno společné jídlo.