Plavání

Prostě Ráchel

Ráchel Smiková

Image

rachel.smikova(at)seznam.cz
pochází z: Benátky nad Jizerou
zaměstnání: studentka UK
žije: Benátky nad Jizerou

prostě Kristýna

Kristýna Čanaky

Image

kristy.canaky(at)gmail.com
pochází z: Mladé Boleslavi
zaměstnání: student
žije: Čistá u MB

Na Multikempu

Našim cílem je představit vám plavání jako skvělý sport v celé své kráse. Hlavní náplní tréninků budou jednotlivé plavecké způsoby, ale ten, kdo se těší na skákání šipek a potápění, si také přijde na své. Věříme, že i když je plavání převážně individuální sport, budeme společně tvořit skvělý tým. Těšíme se na vás!


!! WARNING !!

Tento sport není určen pro neplavce ani pro profesionální závodníky.

Ráchel

Mám moc ráda život a snažím se ho žít naplno, jak to jen jde. Patřím do milující rodiny, mám skvělého přítele a od malička věřím Ježíši. Ve 12 letech jsem se nechala pokřtít a svůj život jsem tak svěřila do Božích rukou.
Ráda cestuji po světě a objevuji nová místa. Sport je pro mě vždy časem odpočinku, stejně jako hudba. Moje životní tempo ovlivňuje, mimo jiné, i studium dvou vysokých škol, takže pokud byste mě potkali ve všední den, budu pravděpodobně přebíhat z jedné fakulty na druhou. :-)
Pod hladinou bazénu jsem se poprvé ocitla už když mi byl necelý rok a rodiče mě brali na plavání pro nejmenší. Možná už v tu dobu se mi začala voda dostávat pod kůži. Ve 4. třídě jsem začala trénovat v Brandýse za plavecký klub. Přesto, že jsem vždy chtěla plavat jen tak pro radost, bez nějakého velkého závodění, tak jsem si pár závodů odplavala. Nyní se plavání věnuji spíš příležitostně, ale svému klubu jsem i nadále zůstala věrná a již třetím rokem zde trénuji mladší děti.

Kristýna

Pocházím z Mladé Boleslavi a aktuálně studuji v Liberci na Pedagogické fakultě zeměpis a přírodopis se zaměřením na vzdělávání. Plavání je, bylo a doufám, že i nadále bude velkou součástí mého života. Ve vodě jsem byla takřka od malička, počínaje kojeneckým plaváním až nastoupením do plaveckého oddílu Auto Škoda Mladá Boleslav, kde jsem strávila dost intenzivně téměř 14 let života. Pravidelně jsem se účastnila Mistrovství ČR a za můj největší úspěch považuji reprezentaci Středočeského kraje na Olympiádě dětí a mládeže v roce 2017. Moji “kariéru” jsem ukončila v roce 2022 z důvodu covidu, který bohužel dost zasáhl právě i tento krásný, ač náročný sport. Plavání jsem ale nechtěla ukončit definitivně, a proto se už třetím rokem věnuji trénování těch nejmladších u nás v oddíle. O jiných koníčcích vám toho moc nepovím, jelikož byste mě v průběhu minulých let potkali nejvíce právě v bazénu :) Určitě ale musím zmínit moji lásku k cestování, hraní na kytaru nebo zpěv :)
Tak se na vás budu moc těšit! :)

Koupaliště Luštěnice

Areál umělého koupaliště v Luštěnicicích má přírodní charakter s dostatkem zelených ploch. Koupaliště se nachází v jihozápadní části obce poblíž fotbalového hřiště a tenisových kurtů. Bazén s betonovým dnem má rozměry 60 x 25m a hloubku 0,8–2,5m.