Plavání

Prostě Ráchel

Ráchel Smiková

Image

rachel.smikova(at)seznam.cz
pochází z: Benátky nad Jizerou
zaměstnání: studentka UK
žije: Benátky nad Jizerou

prostě Kristýna

Kristýna Čanaky

Image

(at) gmail.com
pochází z: 
zaměstnání: 
žije: 

Na Multikempu

Našim cílem je představit vám plavání jako skvělý sport v celé své kráse. Hlavní náplní tréninků budou jednotlivé plavecké způsoby, ale ten, kdo se těší na skákání šipek a potápění, si také přijde na své. Věříme, že i když je plavání převážně individuální sport, budeme společně tvořit skvělý tým. Těšíme se na vás!

Ráchel

Mám moc ráda život a snažím se ho žít naplno, jak to jen jde. Patřím do milující rodiny, mám skvělého přítele a od malička věřím Ježíši. Ve 12 letech jsem se nechala pokřtít a svůj život jsem tak svěřila do Božích rukou.
Ráda cestuji po světě a objevuji nová místa. Sport je pro mě vždy časem odpočinku, stejně jako hudba. Moje životní tempo ovlivňuje, mimo jiné, i studium dvou vysokých škol, takže pokud byste mě potkali ve všední den, budu pravděpodobně přebíhat z jedné fakulty na druhou. :-)
Pod hladinou bazénu jsem se poprvé ocitla už když mi byl necelý rok a rodiče mě brali na plavání pro nejmenší. Možná už v tu dobu se mi začala voda dostávat pod kůži. Ve 4. třídě jsem začala trénovat v Brandýse za plavecký klub. Přesto, že jsem vždy chtěla plavat jen tak pro radost, bez nějakého velkého závodění, tak jsem si pár závodů odplavala. Nyní se plavání věnuji spíš příležitostně, ale svému klubu jsem i nadále zůstala věrná a již třetím rokem zde trénuji mladší děti.

Kristýna

Připravujeme...

Koupaliště Luštěnice

Areál umělého koupaliště v Luštěnicicích má přírodní charakter s dostatkem zelených ploch. Koupaliště se nachází v jihozápadní části obce poblíž fotbalového hřiště a tenisových kurtů. Bazén s betonovým dnem má rozměry 60 x 25m a hloubku 0,8–2,5m.