Fotbal

Jarda

Jaroslav Tomeš

Image

jaroslavtomes(at)seznam.cz
pochází z: Klatovy/Jablonec nad Nisou
zaměstnání: učitel na gymnáziu
žije: Praheee

prostě David

David Krejčík

Image

krejcad(at)seznam.cz
pochází z: Křečkov
zaměstnání: student
žije: Křečkov

Na Multikempu

Multikemp mi svou intenzitou, hloubkou, atmosférou a lidmi, se kterými tu můžu být, obrovsky přirostl k srdci. Je to týden, po kterém budeš unavený fyzicky i mentálně, ale zároveň nebudeš chtít jet domů. Být tu, je neopakovatelným zážitkem.

Na fotbale zakusíš jak komplexní a intenzivní trénink může být na té nejvyšší úrovni, dozvíš se co znamená slogan: “Více Než Fotbal” a mnohem víc. Neváhej a přihlaš se na sport, který je nejpopulárnějším sportem na světě.

Jarda

Jmenuji se Jarda a z minulých kempů si mě možná pamatujete jako trenéra outdooru, softbalu nebo volejbalu. Fotbal byl můj původní sport. Na tělovýchovné fakultě jsem se ale zvrhnul ke sportům v přírodě – mojí specializací byly hry v přírodě, lanové překážky a trochu lezení. Během školy jsem se rozběhl a od té doby s přestávkami běhám, skoro jako Forrest Gump, poslední třetinu života s mapou a buzolou. Díky sportování, hlavně orienťáku a trochu fotbalu, jsem poznal báječné lidi a procestoval zajímavé kouty Čech i Evropy a zažil spoustu dobrodružství. 

Těším se na Vás. Jarda

David

Od dětství je můj život spojen se sportem a hlavně s fotbalem. Věřím, že simulování je leda tak do filmu a hádky patří do politky, fotbal je více než to, co mnohdy vidíme v televizi. Mým hlavním cílem je povzbuzovat a motivovat vás, abyste objevili krásu fotbalu, díky trénikům zjistili jaké dovednosti by měl fotbalista ovládat a možná budete překvapeni, jaká zábavná cvičení na vás čekají! Protože fotbal není jen o kopání do míče. Je to kreativní sport a proto ho máme tak rádi.