Fotbal

prostě David

David Krejčík

Image

(at)
pochází z: 
zaměstnání: 
žije:

Prostě Radek

Radek Boháček

Image

r.bohacek(at)ambassadors.cz
pochází z: Aš
zaměstnání: student
žije: Praha

Na Multikempu

Multikemp mi svou intenzitou, hloubkou, atmosférou a lidmi, se kterými tu můžu být, obrovsky přirostl k srdci. Je to týden, po kterém budeš unavený fyzicky i mentálně, ale zároveň nebudeš chtít jet domů. Být tu, je neopakovatelným zážitkem.

Na fotbale zakusíš jak komplexní a intenzivní trénink může být na té nejvyšší úrovni, dozvíš se co znamená slogan: “Více Než Fotbal” a mnohem víc. Neváhej a přihlaš se na sport, který je nejpopulárnějším sportem na světě.

David

Od dětství je můj život spojen se sportem a hlavně s fotbalem. Věřím, že simulování je leda tak do filmu a hádky patří do politky, fotbal je více než to, co mnohdy vidíme v televizi. Mým hlavním cílem je povzbuzovat a motivovat vás, abyste objevili krásu fotbalu, díky trénikům zjistili jaké dovednosti by měl fotbalista ovládat a možná budete překvapeni, jaká zábavná cvičení na vás čekají! Protože fotbal není jen o kopání do míče. Je to kreativní sport a proto ho máme tak rádi.

Radek

Ahoj, moje jméno je Radek, ale můžeš mi říkat klidně „kouči“ nebo pane bakaláři. Je mi 22 a jsem celoživotním fanouškem fotbalu. Před 2 sezónami jsem začal trénovat soutěžní tým U15 v klubu Ambassadors FC Praha, který mě v průběhu posledních 5 let zasvěcuje do prostředí velkého fotbalu a umožňuje mi učit se od nejlepších.  Vedle trénování „stíhám“ pracovat, studovat dvě vysoké školy, být ve vedení skupiny mladých ve sboru v Aši a hrát ve dvou kapelách.

Těším se, že Vám s Krejčou můžeme ukázat, že fotbal je mnohem víc než jen bezhlavé běhání 22 hráčů za jednou kuličkou. Ale že fotbalové hřiště odráží celý náš svět a naše chování v něm může měnit životy.  A to všechno skrze zábavná cvičení, váš pot a náš úsměv.  #footballfaithfuture