Fotbal

prostě Martin

Image

Martin Novák

martos7777777(at)gmail.com
pochází z: Praha
zaměstnání: student
žije: Praha

Dan

Image

Daniel Hejzlar

daniel.hejzlar(at)email.cz
pochází z: Kutná Hora
zaměstnání: student
žije: Benátky nad Jizerou

prostě David

Image

David Krejčík

krejcad(at)seznam.cz
pochází z: Křečkov
zaměstnání: student
žije: Křečkov

Na Multikempu

Multikemp mi svou intenzitou, hloubkou, atmosférou a lidmi, se kterými tu můžu být, obrovsky přirostl k srdci. Je to týden, po kterém budeš unavený fyzicky i mentálně, ale zároveň nebudeš chtít jet domů. Být tu, je neopakovatelným zážitkem.

Na fotbale zakusíš jak komplexní a intenzivní trénink může být na té nejvyšší úrovni, dozvíš se co znamená slogan: “Více Než Fotbal” a mnohem víc. Neváhej a přihlaš se na sport, který je nejpopulárnějším sportem na světě.

Martin

Ahoj, jmenuju se Martin, ale na fotbale mi říkají Novis, jsem aktivním hráčem za A tým Ambassadors FC Praha a zároveň trenér kategorie U15. K fotbalu jsem si přičuchnul už v mích 11 letech, ale nepohrdnu s jakýmkoliv jiným sportem ? Chodím do církve CB Praha 13 a hrdě podporuju KŘS Pyšely.

Dan

Jmenuji se Daniel, ale většina lidí mi říká Dan. Fotbal je jeden z několika sportů, které si našli cestu k mému srdci. Rád fotbal hraji, rád na něj i koukám. Ačkoli jsem nikdy nehrál fotbal závodně, pravidelně jsem jako malý neděli co neděli trénoval s vrstevníky i staršími kamarády. Za svůj život jsem se musel již 2x stěhovat po ČR a vždy to přinášelo tvorbu nového kolektivu. Někde to trvalo déle, jindy to šlo samo. Doufám, že společně vytvoříme skvělou partu a týden plný sportu si maximálně užijeme.

Zdary v letě.

David

Od dětství je můj život spojen se sportem a hlavně s fotbalem. Věřím, že simulování je leda tak do filmu a hádky patří do politky, fotbal je více než to, co mnohdy vidíme v televizi. Mým hlavním cílem je povzbuzovat a motivovat vás, abyste objevili krásu fotbalu, díky trénikům zjistili jaké dovednosti by měl fotbalista ovládat a možná budete překvapeni, jaká zábavná cvičení na vás čekají! Protože fotbal není jen o kopání do míče. Je to kreativní sport a proto ho máme tak rádi.