Judo

prostě Matěj

Maťej Krejčí

Image

krejcimatej18(at)gmail.com
pochází z: Litoměřice
zaměstnání: student
žije: Terezín

prostě Štěpánka

Štěpánka Krejčová

Image

stefuela(at)seznam.cz
pochází z: Litoměřice
zaměstnání: studentka
žije: Terezín

Na Multikempu

Našim cílem je vám představit naši oblíbenou olympijskou disciplínu. Judo je komplexní bojový sport, založený na využití vlastní fyzické síly a síly svého protivníka.  

 
Chceme vám judo přiblížit zábavnou formou, naučit vás základy, techniku a koordinaci těla. Důležitou součástí tohoto sportu jsou lehké prvky gymnastiky, které nás určitě neminou. Ale nemusíte se bát, judo je velmi flexibilní a my věříme, že dokáže zaujmout každého. Tak neváhej a přihlas se!

Matěj

Ahoj, moje jméno je Matěj a na multikempu jsem byl asi pětkrát, ale jako vedoucí jedu prvně. Je mi 23 a judo jsem začal dělat v pěti letech a vydržel u toho aktivně asi 11 let. Vždycky jsem chtěl hrát nějaký týmový sport, ale nakonec jsem skončil u juda, které mě docela uchvátilo. Nebyl jsem tak úspěšný jako moje sestra, ale nějaké medaile z mistrovství ČR a velkých turnajů taky mám. Judo je komplexní, elegantní a tvrdý sport!

Od malinka jsem chtěl být profesionální sportovec. Všechno se změnilo v momentě, kdy jsem onemocněl nemocí, která mě zastavila a ukázala mi, že sport není všechno, ale je tu i něco víc.

V současné době jsem studentem České zemědělské univerzity v Praze obor Vodní hospodářství.

Na multikempu jsem posledních pár let nebyl a o to víc se teď těším. Bude to super čas plný sportů a fajn lidí…a v neposlední řadě i super jídla! Tak zatím!

Štěpánka

Ahoj, jmenuji se Štěpánka a na multikempu budu jako trenér poprvé. Je mi 21 a judo jsem začala dělat v šesti letech. Už od malička jsem chtěla tančit, ale nakonec mě rodiče (z časových důvodů) přihlásili na judo, stejně jako mého bráchu. Jsem mistryně České republiky a nějakou dobu jsem byla v české reprezentaci. Judo je skvělý sport v mnoha ohledech, naučila jsem se spoustu užitečných věcí. Od padání, sebeobrany až po základy akrobacie.

Nikdy jsem moc neměla ráda závody, ale do každého z nich jsem šla s modlitbou. A věděla jsem, že je Bůh se mnou, že mě chrání. Momentálně studuji na Janáčkově Akademii Múzických Umění v Brně obor Divadlo a výchova pro neslyšící. Na Multikemp se velmi těším a věřím, že to bude skvělý čas.

Fotografie jsou převzaty z těchto stránek: Czech Judo  Judo Club Litokan