Americký fotbal

Majka

Micah Lembke

Image

micahlembke(at)gmail.com
pochází z: USA, Iowa
zaměstnání:  Prague Lions
žije: Prague

Na Multikempu

Našim cílem je Vás naučit pravidla, základy a taktiku amerického fotbalu, abyste lépe rozuměli tomuto sportu. Budeme se soustředit na různé zábavné cvičení, házení, chytání, skládání, a běh. Potom se rozdělíme do týmů a budeme hrát flag football. To je bezkontaktní verze amerického fotbalu. Těšíme se na Vás!

Our trainings will be a mix of fundamental work and games, starting out with basic blocking, passing, catching, and running.  We will then split up into teams and let guys build a game plan.  We will end each practice with a game of flag football and some other competitions.  I look forward to the camp!  It should be a lot of fun! 

Majka

Když jsem byl malý, dělal jsem hodně sportů, ale americký fotbal byl vždy můj nejoblíbenější. Hrál jsem baseball, basketbal, a dělal atletiku až do mých 19 let. Pak jsem se na univerzitě soustředil na americký fotbal. Hrál jsem za americkou univerzitu Wabash College. S ní jsem vyhrál dvakrát mistrovskou ligu a vstoupil třikrát do národního play-off. V ČR jsem hrál tři roky za Prague Lions a teď tam trénuji.  Trénuji offensive line v juniorském a seniorském týmu.  Byli jsme dvakrát v Czech Bowl a junioři vyhráli Junior Bowl dvakrát.

I played many sports when I was little, but American football was always my favorite.  I played baseball, basketball, and did athletics until I was 19, and then I focused on football in university.  I played American football for Wabash College in the USA.  There we won two league championships and advanced to the national playoffs three times.  I played for three years for the Prague Lions and now I coach there.  I coach offensive line for the Lions junior and senior teams.  We have played twice in the Czech Bowl and our juniors have won the Junior Bowl twice.