Volejbal

Johi

Johanka Havlíčková

Image

johinka.h(at)gmail.com
pochází z: Pyšely
zaměstnání: student - 3. LF UK
žije: Praha

Heli

Helča Fischerová

Image

helenfischerova(at)gmail.com
pochází z: Strančice
zaměstnání: student - 2. LF UK
žije: Praha

prostě Adam

Adam Novozámský

Image

newcastlea(at)gmail.com
pochází z: Noviny pod Ralskem
zaměstnání: věděc (ÚTIA-AVČR)
žije: Benátky nad Jizerou

Na Multikempu

Volejbal je v Benátkách nad Jizerou opravdu doma. Hraje se zde extraliga a máme skvělé zázemí, co se týká sportovní haly, antukových hřišť i beachových kurtů. Pokud se tedy rozhodnete přijet na tento sport, máte se opravdu na co těšit.
Ve volejbale jsou správná technika, timing, souhra a fyzická kondice základními kameny rozhodujícími o tom, jestli si půjdete s přáteli jen "zaplácat", nebo zahrát volejbal. Náš tým instruktorů, udělá vše proto, aby jste se ve všech těchto oblastech během týdne co nejvíce zlepšili.

To jak moc se zlepšíte bude záviset hlavně na vás - možná to bude trochu bolet, možná toho vypotíte více než obvykle, možná nás budete proklínat, ale věřím že nakonec budete rádi, že jste do toho šli s námi.

Možná vám přijde, že týden je krátká doba. Krátká? No uvidíme :) 

Odměnou vám bude závěrečná hra na každém tréningu.

Johi

Ahoj! Jsem Johanka Havlíčková a budu vás trénovat na volejbale. Je mi 22 a odmalička se věnuji sportům všeho druhu. Baví mě plavání, lyžování nebo tanec. Dlouho jsem chodila na sportovní gymnastiku, kterou nyní i trénuji. Volejbal hraji už 12 let, ovšem nijak profesionálně:) Společně s Helčou jsme hrály za TJ Kunice. Také spolu pořádáme v létě volejbalové soustředění pro děti. Na tréninky chodím všude možně, každopádně Čerčany jsou moje alma mater a občas s kamarády hraju AVL.
Na volejbale mě baví, že to je týmový sport, který sbližuje a u kterého zažijete vždycky velkou legraci. Také je super, že ať jste kdekoliv na světě, najdete tam nějaké lidi, s kterými si můžete zapinkat. Já jsem například půl roku strávila hraním za norský univerzitní tým, kde jsem byla na Erasmu. A v létě na pláži se samozřejmě také hodí umět nějaké ty základy;)
Na Multikemp jezdím už od svých 14 let jako účastník, kde jsem si vyzkoušela všechny možné sporty a několikrát všechny s Adamem porazila v Beach turnaji! :)
Jinak zatím studuji na 3.LF, hraju na kytaru, ráda cestuji a vedu mládež u nás v KS Pyšely!

Heli

Ahoj, jsem Helča Fischerová a od malička se věnuji sportu všeho druhu. Začínala jsem s tenisem, ale zjistila jsem, že singl sport není pro mne. Pak mě uchvátil volejbal, který zůstal mojí láskou až doteď, hraju ho již druhou desítku let. Na volejbale mám ráda to, že tě spoluhráči podpoří, protože jsme přeci tým. Dá se hrát kdykoliv, s kýmkoliv a vždy se sejde skvělá parta lidí. Již pár let trénuji malé holčičky volejbal na naší vesnici a hrozně mě to baví.
Mimo tělocvičnu si také občas zaběhám, zajdu na stěnu, zahraji frisbee, projedu na běžkách, snowboardu nebo na koloběžce nebo prostě vyrazím do přírody. Nově také navštěvuju lekce Pohyb je život, kde učí hýbat se trochu jinak.
U pohybu jsem zůstala i ve svých studiích, kdy studuju fyzioterapii na 2. LF.
S Johankou jsme chodily 8 let do jedné třídy na gymplu, několik let jsme spolu hrály v týmu a společně vedly příměstké soustředění pro malé volejbalistky.
Cestu k Bohu jsem našla na svém prvním Multikempu ve svých 16 letech.

Adam

Ahoj, Multikemp se stal součástí mého života už v roce 2008, kdy jsem se začlenil do týmu instruktorů. Hned první ročník si mě tato letní sportovní akce získala a od té doby jsem nevynechal ani jeden ročník. Od roku 2014 jsem ho přesunul k nám do Benátek nad Jizerou, kde máme skvělé sportovní zázemí a nadstandartní vztahy s vedením města. Věnovat Multikempu tolik volného času můžu i díky podpoře mojí ženy a dětí, kteří jsou také součástí kempu.

Co se týká mě a sportu, tak myslím, že si docela rozumíme – od 1. třídy jsem hrál fotbal a v 7. třídě přešel na volejbal, který mě více bavil. Ve svých 16 letech jsem začal trénovat za tým LOKO Česká lípa, který hrál dorosteneckou ligu. Když jsem se ale musel rozhodovat, jestli si vyberu sport nebo studium, volba byla jasná – se svými 184 cm bych hrál ve volejbalu vždy jen druhé housle.  A proto jsem se volejbalu věnoval už jen rekreačně a raději studoval ČVUT-FJFI. To že to byla správná volba se ukázalo po několika letech, kdy jsem obhájil doktorát a zakotvil na Ústavu teorie informace a automatizace AVČR jako vědecký pracovník a rok a půl jsem strávil jako postdoc na Technické Univerzitě ve Vídni. Věnuji se hlavně úmělé inteligenci v oblasti zpracování obrazu a videa.

Na volejbal jsem ale nezanevřel a po přestěhování do Benátek nad Jizerou začal hrát za místní B tým, který hraje nejvyšší antukovou soutěž v ČR (A tým hraje extraligu).

Pokud na to máte věk, určitě se na kemp přihlaste, ať už je sport vaše krevní skupina nebo ne – určitě si tento týden užijete a poznáte nové přátele. Já se budu spolu s ostatními instruktory snažit, abyste z kempu odjížděli s pocitem, že váš tým byl ten nejlepší a s jistotou, že pokud opravdu chcete, dokáže překonat svoje hranice.