Volejbal

Jarda

Jaroslav Tomeš

Image

jaroslavtomes(at)seznam.cz
pochází z: Klatovy/Jablonec nad Nisou
zaměstnání: učitel na gymnáziu
žije: Praheee

prostě Adam

Adam Novozámský

Image

newcastlea(at)gmail.com
pochází z: Noviny pod Ralskem
zaměstnání: věděc (ÚTIA-AVČR)
žije: Benátky nad Jizerou

Na Multikempu

Volejbal je v Benátkách nad Jizerou opravdu doma. Hraje se zde extraliga a máme skvělé zázemí, co se týká sportovní haly, antukových hřišť i beachových kurtů. Pokud se tedy rozhodnete přijet na tento sport, máte se opravdu na co těšit.
Ve volejbale jsou správná technika, timing, souhra a fyzická kondice základními kameny rozhodujícími o tom, jestli si půjdete s přáteli jen "zaplácat", nebo zahrát volejbal. Náš tým instruktorů, udělá vše proto, aby jste se ve všech těchto oblastech během týdne co nejvíce zlepšili.

To jak moc se zlepšíte bude záviset hlavně na vás - možná to bude trochu bolet, možná toho vypotíte více než obvykle, možná nás budete proklínat, ale věřím že nakonec budete rádi, že jste do toho šli s námi.

Možná vám přijde, že týden je krátká doba. Krátká? No uvidíme :) 

Odměnou vám bude závěrečná hra na každém tréningu.

Jarda

Jmenuji se Jarda a z minulých kempů si mě možná pamatujete jako trenéra outdooru, softbalu nebo právě volejbalu. Můj původní sport byl fotbal, na tělovýchovné fakultě jsem se ale zvrhnul ke sportům v přírodě – mojí specializací byly hry v přírodě, lanové překážky a trochu lezení. Během školy jsem se rozběhl a od té doby s přestávkami běhám, skoro jako Forrest Gump, poslední třetinu života s mapou a buzolou. Díky sportování, hlavně orienťáku a trochu fotbalu, jsem poznal báječné lidi a procestoval zajímavé kouty Čech i Evropy a zažil spoustu dobrodružství. 

Těším se na Vás. Jarda

Adam

Ahoj, Multikemp se stal součástí mého života už v roce 2008, kdy jsem se začlenil do týmu instruktorů. Hned první ročník si mě tato letní sportovní akce získala a od té doby jsem nevynechal ani jeden ročník. Od roku 2014 jsem ho přesunul k nám do Benátek nad Jizerou, kde máme skvělé sportovní zázemí a nadstandartní vztahy s vedením města. Věnovat Multikempu tolik volného času můžu i díky podpoře mojí ženy a dětí, kteří jsou také součástí kempu.

Co se týká mě a sportu, tak myslím, že si docela rozumíme – od 1. třídy jsem hrál fotbal a v 7. třídě přešel na volejbal, který mě více bavil. Ve svých 16 letech jsem začal trénovat za tým LOKO Česká lípa, který hrál dorosteneckou ligu. Když jsem se ale musel rozhodovat, jestli si vyberu sport nebo studium, volba byla jasná – se svými 184 cm bych hrál ve volejbalu vždy jen druhé housle.  A proto jsem se volejbalu věnoval už jen rekreačně a raději studoval ČVUT-FJFI. To že to byla správná volba se ukázalo po několika letech, kdy jsem dodělat doktorát a zakotvil na Ústavu teorie informace a automatizace AVČR jako postdoc. Poslední rok pracuji jako postdoc i na Technické Univerzitě ve Vídni.

Na volejbal jsem ale nezanevřel a po přestěhování do Benátek nad Jizerou začal hrát za místní B tým (A hrál tehdy extraligu), který hraje nejvyšší antukovou soutěž.

Pokud na to máte věk, určitě se na kemp přihlaste, ať už je sport vaše krevní skupina nebo ne – určitě si tento týden užijete a poznáte nové přátele. Já se budu spolu s ostatními instruktory snažit, abyste z kempu odjížděli s pocitem, že váš tým byl ten nejlepší a s jistotou, že pokud opravdu chcete, dokáže překonat svoje hranice.