Moderní gymnastika

Káťa

Kateřina Lembke

Image

katerina(at)altmanovi.cz
pochází z: Mladá Boleslav
zaměstnání: student UK
žije: Praha

Míša

Michaela Horáková

Image

MisaHoralkova(at)seznam.cz
pochází z: Litoměřice
zaměstnání: student  
žije: Blíževedly

Na Multikempu

Tanec i gymnastika jsou velká zábava, ale i dřina! Vyžadují preciznost, píli, zpevněné tělo a svaly. Společně budeme mít týden na to nacvičit choreografii, která právě propojí tanec i moderní gymnastiku. Základ každého treningu je poctivé protažení a samozřejmě posilování, které ani nás na Multikempu nemine. Společně se však zaměříme především na tvoření choreografie. Existuje nespočet tanečních stylů, ale my se zaměříme především na ty moderní. V moderní gymnastice se zase můžete mimo jiné těšit třeba na práci se stuhami.

Káťa

Jen co jsem uměla chodit, postavili mě rodiče na lyže a dali na kroužek tancování. Když mi bylo šest, začala jsem dělat závodně moderní gymnastiku. To znamenalo, mimo jiné, třeba i hodiny baletu a akrobacie. Gymnastika mi dala kvalitní základ do sportovního aerobiku, ve kterém jsem se začala později také závodit. V aerobiku jsem dosáhla několika titulů mistryně republiky a také jsem si vyzkoušela, jaké je to vystupovat na mistrovství Evropy. Podílela jsem se také na trénování moderních gymnastek a závodnic v aerobiku. Zároveň jsem si udělala lektorskou licenci na vedení skupinových lekcí (aerobik, dance aerobik, bodystyling, pump, fitBalet, …) a začala vést hodiny pro veřejnost.

Jsem sportovní všeuměl, ale mojí láskou zůstává moderní gymnastika. Mé oblíbené náčinní vždy byla technicky náročná obruč. Nejméně mám ráda míč – rozumějte, pořád se někam kutálí. Na Multikempu Vás provedu základy moderní gymnastiky, budete si moci vyzkoušet různá náčinní – stuhu, obruč, kužele, míč, švihadlo v tanečních choreografiích.

Multikemp je skvělé místo, kde si společně užijeme nejen sport. Každý večer se můžete těšit na zajímavá zamyšlení, na povídání s ostatními účastníky a na grilovací párty s točenou kofolou. Také jsem zde před lety potkala skvělého muže, který je nyní již můj manžel. 

Pokud byste mě potkali někde mimo Multikemp, budu mít rozhodně s sebou nějakou těžkou učebnici, horké kafe a velkého černého psa.

PS: Věřím v Boha. Dělá zázraky.

Míša

Ahoj, jsem Míša Horáková a budu letos poprvé instruktorka na moderní gymnastice.
Od malička se věnuji sportu, ale pouze rekreačně. Ve svých 7 letech jsem poprvé vzala do ruky tenisovou raketu a dodnes jsem jí z ruky skoro nepustila. Dále jsem jako malá hrávala nohejbal nejen ve škole, ale také s kamarády venku pro zahnání nudy. Baví mě jízda na kole, lyžování, procházky, ale také čtení knih. Ve svém volném čase si ráda zahraji tenis. Díky Multikempu jsem si mohla vyzkoušet mnoho dalších sportů, jako je např. softball, volejbal, airsoft, …
Na střední škole jsem se poprvé seznámila s gymnastikou, která byla pro mě velice zajímavá. Minulý rok jsem byla poprvé jako helper na gymnastice a byl to nezapomenutelný zážitek, a proto tam jdu i letos.
Momentálně studuji na Pedagogické fakultě v Hradci Králové obor Předškolní pedagogika se zaměřením na děti se speciálními potřebami. Na Multikemp se velmi těším a doufám, že si to všichni užijeme.