Moderní gymnastika

Káťa

Kateřina Lembke

Image

katerina(at)altmanovi.cz
pochází z: Mladá Boleslav
zaměstnání: student UK
žije: Praha

...

Druhý instruktor

Image

(at) gmail.com
pochází z: 
zaměstnání: 
žije: 

Na Multikempu

Tanec i gymnastika jsou velká zábava, ale i dřina! Vyžadují preciznost, píli, zpevněné tělo a svaly. Společně budeme mít týden na to nacvičit choreografii, která právě propojí tanec i moderní gymnastiku. Základ každého treningu je poctivé protažení a samozřejmě posilování, které ani nás na Multikempu nemine. Společně se však zaměříme především na tvoření choreografie. Existuje nespočet tanečních stylů, ale my se zaměříme především na ty moderní. V moderní gymnastice se zase můžete mimo jiné těšit třeba na práci se stuhami.

Káťa

Jen co jsem uměla chodit, postavili mě rodiče na lyže a dali na kroužek tancování. Když mi bylo šest, začala jsem dělat závodně moderní gymnastiku. To znamenalo, mimo jiné, třeba i hodiny baletu a akrobacie. Gymnastika mi dala kvalitní základ do sportovního aerobiku, ve kterém jsem se začala později také závodit. V aerobiku jsem dosáhla několika titulů mistryně republiky a také jsem si vyzkoušela, jaké je to vystupovat na mistrovství Evropy. Podílela jsem se také na trénování moderních gymnastek a závodnic v aerobiku. Zároveň jsem si udělala lektorskou licenci na vedení skupinových lekcí (aerobik, dance aerobik, bodystyling, pump, fitBalet, …) a začala vést hodiny pro veřejnost.

Jsem sportovní všeuměl, ale mojí láskou zůstává moderní gymnastika. Mé oblíbené náčinní vždy byla technicky náročná obruč. Nejméně mám ráda míč – rozumějte, pořád se někam kutálí. Na Multikempu Vás provedu základy moderní gymnastiky, budete si moci vyzkoušet různá náčinní – stuhu, obruč, kužele, míč, švihadlo v tanečních choreografiích.

Multikemp je skvělé místo, kde si společně užijeme nejen sport. Každý večer se můžete těšit na zajímavá zamyšlení, na povídání s ostatními účastníky a na grilovací párty s točenou kofolou. Také jsem zde před lety potkala skvělého muže, který je nyní již můj manžel. 

Pokud byste mě potkali někde mimo Multikemp, budu mít rozhodně s sebou nějakou těžkou učebnici, horké kafe a velkého černého psa.

PS: Věřím v Boha. Dělá zázraky.